cze 13 2009

Zmiany

Category: Przede wszystkimBen @ 15:31

Zmieniam adres strony. Teraz będzie ona widoczna pod adresem www.jakjezus.drogowskaz.pl – niestety za domenę trzeba płacić a nie mam na tyle by to pokryć. Do 20 czerwca będzie jeszcze działał stary adres a później tylko ten nowy, wyżej podany. Chyba, że coś się zmieni.

To o tyle dobra zmiana, że strona będzie bardziej zintegorwana z Drogowskazem, a więc częściej aktualizowana. Po za tym treść samego adresu jest niezwykle inspirująca 😉 i po za tym też mogę już z otwartym umysłem i odważnie mówić o tych Prawdach, które jest dane mi przekazywać. To wielki zaszczyt i jest mi z tego powodu tylko co raz milej.

Wiedzy i świadomości za nią podążającej jest coraz więcej, więc podejrzewam, że ta strona jeszcze będzie intensywnie odwiedzana. Szkoda, że taki falstart wyszedł z domeną ale jak popatrzę na swoją świadomość, którą miałem w czasie jej zakładania to inaczej być nie mogło. Zbyt niepewnie na to wszystko patrzyłem. Teraz już jest lepiej i podejmę rękawicę. Jestem pewien swej wiary jak i tego, że mogę się mylić i to też jest częścią Drogi powrotnej do Domu. Każdy mój post jest pisany dla inspiracji, dla otworzenia oczu, dla spojrzenia na sprawy – zwłaszcza Chrześcijaństwa z innej strony. Czuję doskonałą wolność i pokój w związku z tą świadomością i z radością przystępuję do dalszej pracy przy tym naszym tryumfalnym powrocie do Domu.

Z głebi serca

Ben

Komentarz Facebook
Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Tagi:

Leave a Reply