mar 19 2011

Widać światło na wschodzie

Category: Przede wszystkimadmin @ 19:36

Coś się zaczyna świecić na wschodzie. Coraz jaśniej, coraz śmielej, coraz odważniej, klarowniej, zdecydowaniej… tak, to nowy świt tak wypatrywany od wieków. To nowe Światło Nowego Społeczeństwa. Wolnego od dogmatów, religii, stanowisk, rywalizacji, nieświadomości i strachu. To nowy Świt. Wreszcie.

Nie zapomniałem o stronie Jak Jezus 🙂 Jestem. Coraz bardziej jestem. Ona jest wyznacznikiem, wskazówką, drogowskazem do nowego, do pięknego, do wolnego… to coś co obiecuje normalność, zwiastuje świt… nie mam jeszcze siły a może to właśnie o to chodzi? Nie muszę mieć sił, nie muszę mieć niczego nadzwyczajnego, bo sam nie jestem nadzwyczajny. Nie potrzebujemy wielkich cudów bo wielkie cuda nie trafiają do ludzkich serc… zaraz ktoś powie, że to pic na wodę, fotomontaż i nie uwierzy, włączy telewizor, zmieni kanał, wyjdzie ze strony. Teraz, ta rewolucja nie odbędzie się z wielkim hukiem i rozgłosem. Nie, to jest rewolucja, która zachodzi w sercu i umyśle każdego z nas, każdego, kto odważy się wyjść po za schematy, dogmaty wiary, obietnice polityczne, znieczulenia demokracji i iluzje pokoju i dobrobytu… każdy, teraz, tutaj, właśnie w tej chwili przeżywa swe życie. Tu i teraz dzieje się magia Twego Chrystusowego Serca, które wciąż i wciąż chce coraz mocniej, prawdziwiej żyć przez Ciebie, które chce oświecić, ozłocić świat w którym jesteś. Chce go przyprawić i piękno, harmonię, zapachy, śmiechy i śpiewy. Pełne miłości i radości okrzyki. Radość życia, bycia prawdziwym sobą, twórcą swego życia… bycie swoim własnym Zbawicielem…. to nowe światło dla każdego z nas… To światło pali się w Twoim sercu, w Twoim środku…. tak na prawdę… to Ty jesteś Tym Światłem. Powiedz w końcu Tak tej Prawdzie. Otrząśnij się z tych wielowiekowych kłamstw. Czas już wracać do Domu.

Namaste

Ben

Komentarz Facebook
Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

One Response to “Widać światło na wschodzie”

  1. Aisha says:

    Tak 🙂 czas powrotu do domu jest czasem ponad wszystkim 🙂 a w Tobie jest rewolucja i wewnętrzna prawda! .. i to jest ładne.. słowami można zasiać chwasty, ale ponad nimi wyrośnie dorodne zboże.. co w nas zwycięża? co ginie?.. domyślasz się?

Leave a Reply