cze 01 2009

Religijne Drogi

Category: Przede wszystkimBen @ 20:54

Dziś czuję czas aby pisać. Dziś chcę trochę więcej odsłonić tego co mi dane zostało z Góry. Nie opowiadanie o tym to swego rodzaju zaniedbanie i bardzo nie chcę być nie uczciwy wobec najbliższych, wobec tych, którzy szukają czegoś na tej stronie.

Na pierwszy ogień poszła religia jako całość zjawisk które przetoczyły się przez naszą planetę od ostatnich 6000 lat…

Religia Chrześcijańska, jako druga wielka religia monoteistyczna została odsłonięta przez ten sam kanał, który poprzednio zesłał wiedzę poprzez Mojżesza a później poprzez Mahometa. Oni wszyscy korzystali, czy też byli na usługach tego samego kanału. Tak zwanego kanału Alfa.

Kanał ten z powodu obrotu ziemi przesuwa się w wolnym tempie na północ. Był na początku nad Egiptem i tam została odsłonięta wiedza Mojżeszowi. Później znów zaczął przekazywać nad Judeą, Jerozolimą – Nazaretem skutkiem czego było przyjście na świat Jezusa Chrystusa. Dalej się przesuwając odsłonił najdoskonalszą księgę Koran właśnie poprzez Mahometa. Nie mówię tu aby  kogokolwiek urażać. Takie są fakty. Te wszystkie religie to jedno i to samo, odsłonięte w trzech częściach w celach edukacyjnych dla całej planety Ziemi.

Teraz ten Kanał Alfa znajduję się nad Turcją Araturka i tam jest dyktowana Księga Wiedzy. Jest to czwarta księga która ma zastąpić wszystkie poprzednie księgi. Nie jest ona świętą księgą a jest księgą kluczem otwierającym nam nasze świadomości do nowego wymiaru, do nowej egzystencji. Księga Wiedzy jest rozprowadzana w fascykułach. Jej otrzymanie wiąże się selekcją. Nie każdy może ją czytać. Chodzi o to aby umysł ludzki i jego ego znów nie chciało zanieczyścić tego przekazu.

Dzieje się tak dlatego, że Bóg, wyższe Istoty od dawien dawna próbują rozbudzić w ludziach boską świadomość. Do tej pory robiono to trzy razy i za każdym razem rezultat był niezadowalający i trzeba było to robić od nowa. Dlatego tym razem wybrano dla ludzi CAŁKOWITE ZAPOMNIENIE TEGO KIM SIĘ JEST I POWRÓT DO ŚWIADOMOŚĆ BYCIA W JEDNOŚCI Z BOGIEM POPRZEZ DOŚWIADCZENIA W CIELE.

To bardzo ryzykowny plan, bo ludzie bardzo musieli się oddalić od źródeł prawdy i zanurzyli się w bezprawiu i oszustwach ego. Wystraszone małe, ludzie ego jest bardzo niebezpieczne i bywa okrutne czego mieliśmy doskonałe przykłady przez ostanie 6000 lat.

Nasza cywilizacja zbliża się teraz do okresu kiedy to będziemy musieli “przejść przez ucho igielne” jak to Jezus Chrystus określił. Chodzi o to, że jako cywilizacja będziemy odkrywać prawdę o nas i to sprawi, że wielu ludzi zwariuje, bo po prostu nie dadzą rady przejść na tak wysokie wibrację. Nie będzie łatwo przyjąc prawdę o swojej boskości….

Wszystkie religie przygotowały nas do tej chwili, do tych dni. One po to były i doskonale spełniły swą rolę a teraz nadszedł ich czas i rozpłyną się…. pozostanie po nich historia. To nie jest złe… to po prostu kolejny krok ewolucji… przecież nie tak dawno 500 lat temu wierzono, że Ziemia jest płaska… teraz czeka nas porównywalna zmiana paradygmatu. Zupełnie inaczej spojrzymy na świat i siebie samych i naszą rolę w nim. To będzie piękne.

Religie zaszczepione są wieloma błędami. Kiedyś myślałem, że to diabelska sprawka, że to złe moce, teorie spiskowe tak nas uwarunkowały a dziś powiem, że jakkolwiek wiem, że są źli ludzie, którzy wykorzystując wszelkie środki a więc i religię między innymi chcą sprawować władzą nad ludźmi. Wiem też jednak, że i oni są tylko pionkami w tej grze i nie ma się co nimi za bardzo przejmować. Swoje zrobili, robią i dzięki temu szybciej się obudzimy.

Jednak w religii narosło mnóstwo przekłamań, dzięki którym teraz będzie można łatwiej się uwolnić od jej panowania. Gdyby nie one, nie tak jaskrawe przykłady manipulacji i złych intencji pewnie było by trudniej przekonać co niektórych a tak… właściwie wszystko jest podane jak na tależu… tylko to przyprawić i gotowe do spożycia.

Będę pisał teraz serię wątków o różnych wierzeniach, dogmatach, którymi rządzi się wciąż kościół. Zapraszam do dyskusji. Zapraszam do brania udziału w tworzeniu tej strony. W odrodzeniu nowego ludzkiego ducha. W Zmartwychwstaniu.

Z poważaniem

Ben

Komentarz Facebook
Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Reply