lut 02 2010

O tej stronie

Ben @ 14:33

Na tej stronie mówimy o PRAWDZIWYM naśladowaniu Jezusa Chrystusa. Nie ma ona nic wspólnego z oficjalnymi naukami jakiegokolwiek kościoła. Mówimy o Prawdzie, która wyzwala. O Bogu, o Miłości, o tym kim naprawdę jesteśmy i co chciał Jezus Chrystus swoją drogą pokazać. Jak Jezus. Chcemy przejść tą Drogą, którą On dla nas otworzył i sam mówił, że i inni przyjdą po Nim i że będą robić rzeczy wielkie. On przetarł dla nas szlak, otworzył go i teraz my, jako Jego Bracia i Siostry powinniśmy rozpoznać Prawdę i pójść w Jego ślady. Do Domu, do Ojca/Matki.

“Oby wszyscy byli Jedno” rzekł nasz Brat i chcemy dojść do tej Prawdy. Chcemy Nią żyć i Ją przejawiać. Na przeszkodzie ku temu stoi wiele ograniczeń i wiele naszych błędnych przekonań. Wieki błędnego postrzegania wybiły nas zupełnie z naszej pierwotnej świętości i… tak miało być. Miało. Teraz jest ten czas kiedy to ludzkość ma przejść przez ucho igielne – jak mówił Jezus i dlatego, to co czytasz jest w ogóle możliwe i osiągalne dla ludzkiej świadomości. Pewien czas była nałożona na ludzkość blokada i Plan, który zakładał właśnie takie całkowite zapomnienie o naszej prawdziwej naturze, przewidział takie zamieszanie. Teraz ten Plan przewiduje, że wszystko się zmieni. Że Ziemia i ludzkość cała przejdzie na inny etap świadomości. Nastanie nowa Ziemia i nowe nasze społeczeństwo.

Wielka energia potencjalna jaka się wytworzyła dzięki temu wielowiekowemu zaciemnieniu rzeczywistości, jakim były i wciąż są obecnie nam panujące systemy religijne, sprawi, że Ci którzy będą mieli się obudzić w tym czasie i dostroić się do nowej rzeczywistości, wręcz eksplodują! To będzie jak to co teraz Chrześcijanie wypatrują, że nagle ktoś ich porwie do Nieba. Nie będzie fizycznego porwania ale będzie nagłe całkowite uświęcenie świadomości. Wszystko nagle stanie się prawdziwe i jasne. Niebo zstąpi na Ziemię a Ziemia stanie się Niebem. “Niech się dzieje Wola Twoja, jako w Niebie, tak i na Ziemi” – jedność.

Jednak zanim nastąpi to, to jednak trzeba będzie się trochę po gimnastykować, bo nie stanie się to samo. To raz, a dwa, to to, że obecnie ludzie są bardzo zaangażowani w stare systemy religijne i wielu nie da rady się uwolnić od tego i będą musieli odejść. Dlatego będzie się działo jeżeli chodzi o religie zwłaszcza chrześcijańskie, bo to Oni sobie przypisują wyłączność na zbawienie, niebo i raj.

Wierzę głęboko, że zostałem przygotowany do tego by zasiąść do tego i by zacząć to robić. Warunki w których żyję, to co i jak przeżyłem do tej pory i wszystkie okoliczności skłaniają mnie do tego by zacząć pisać i mówić i by oczyścić to co zostało zabrudzone i zakłamane w Misji Jezusa Chrystusa.

Nie jest tak, że coś się odbyło wbrew planowi, czy, że coś zostało zbeszczeszczone wbrew Woli Boga. To wszystko co się dokonało przez te 2000 lat było i jest doskonałe i było częścią Planu. Teraz, dalsza część tego planu przewiduje oczyszczenie tego co zostało zabrudzone i ustawienie na nowo Drogowskazu do Domu Ojca.

Niech się dzieje Miłość – Wola Boga.

Z głębi serca

Ben

 

P.S. Tekst ten był napisany w 2008 roku – byłem młody 😉 na pewno pewne rzeczy się pozmieniały ale strona w przekazie pozostaje taka sama. Nie jestem związany z żadną religią natomiast czerpię w wielu. Wszystko to puzzle z których składam mozaikę naszej rzeczywistości.

Komentarz Facebook
Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Reply