wrz 26 2016

Nowy etap

Category: Przede wszystkimadmin @ 11:11

Ta strona jest kochana… pomogła mi przetrwać czas gdy byłem w chrześcijańskim małżeństwie i otoczony wyznawcami tej wiary nie miałem z kim rozmawiać “po swojemu” tylko właśnie mogłem się rozpisywać na tej stronie. Odreagowywać to, o czym nie miałem odwagi rozmawiać. Także w sumie to dzięki tamtym Ludziom jest ta strona 😉 choć wątpię aby byli z tego zadowoleni 😉  Zbierałem tutaj swoje myśli i spostrzeżenia i choć strona już od dłuższego czasu nie jest prowadzona – życie wysłało mnie na długie szkolenie po wielu miejscach i rodzinach abym nabrał jakiejś ogłady, to teraz, myślę, że znów strona zacznie być potrzebna, bo temat jest jak najbardziej aktualny, lub nawet, jeszcze bardziej potrzebny z racji rosnącego radykalizmu ogólnoświatowego.

Ciekawe czasy mamy. Gdy zaczynałem tę stronę w 2008 roku (to już 8 lat!! sam jestem w szoku) było względnie spokojnie. Były czasu gdy w latach 2007 giełda rosła, żyło się w jakimś takim spokoju, tak to przynajmniej oceniam z tej strony. Później się zaczęło wszystko sypać i agenda dla nas, aby nas straszyć i.. mobilizować do przebudzania się realizuje się coraz bardziej. Wszędzie teraz tlą się ogniska zapalne i ludzie… po prostu się coraz bardziej boją.. jak się boją to się zbroją, szykują zapasy itd… “chcesz pokoju, szykuj się na wojnę” ktoś powiedział… i to się teraz realizuję. Tylko… czy tak naprawdę liczy się to że ktoś chce pokoju? Raczej nie… to chodzi o to, wszyscy, gdzieś podskórnie czują, że tak jak jest teraz nie może być… doszliśmy do punktu w historii naszej cywilizacji, że musi opaść zasłona i Prawda musi zacząć świecić z naszych Serc…. a żeby się to stało, stary świat musi się zawalić, musi zostać zakwestionowany i wszystko musi się posypać…

Religie tutaj, jak zawsze odgrywają piękną rolę. Religia, jako system do sterowania masami i kształtowania świadomości społecznej teraz jest znów uaktywniony. Wszyscy zaczynają drżeć przed radykalnym Islamem, który “ma w genach” eksterminację wszystkich innych religii ale.. tak naprawdę to każda religia tak ma. Gdyby nie ruchy społeczne, masońskie zrywy, akcje na które tak teraz psioczą to byśmy teraz siadali na konie i jechali na wyprawę krzyżową… 😉 jak Sobieski pod Wiedniem trzeba by znów robić robotę  ale dzięki temu właśnie, że urwaliśmy się klerowi powstała cywilizacja ludzi świeckich, wyzwolonych spod łap religii i to jest ogromny sukces. Wyznawcy Islamu nie mieli tego szczęścia i u nich religia i państwo to jedno. Imam może wszystko. Tak jak u nas ksiądz kilkaset lat temu…. To jest jakby niedoceniany plus wszystkich tych tajnych stowarzyszeń, bractw, które wyzwoliły naród europy z łap Chrześcijaństwa. Dzięki temu my mamy postęp i wolność a oni, kompleks i chęć zrobienia wszystkiego na ich “jedynie słuszną” modłę. Myślą tak jak my wcześniej. My się wyzwoliliśmy, ale nie wiemy co z tą wolnością zrobić… a oni, patrzą na nas i chcą nas “wyzwolić” od naszej wolności 😉

A my tu i teraz? 🙂 Jesteśmy niczym boskie lemingi, szukamy drogi wyjścia z tej matni i dzięki temu wszystkiemu będzie tak, zostaniemy wyrwani ze snu dobrobytu, bo jednym z wielu minusów obecnej “cywilizowanej” sytuacji społecznej jest to, że usypia… po prostu przestajemy się rozwijać, przestajemy myśleć o czymś rozwijającym tylko włączamy telewizor, ogłupiamy się czymkolwiek byle by nie myśleć, mieć spokój, na spłatę rat i na wakacje i w dupie wszystko… dlatego bardzo dobrze, że wszystko się tak gotuje… dzięki temu zbieramy się do działania, do sięgania w głąb siebie, do szukania swego Prawdziwego Ja i… szczęśliwego, świadomego społeczeństwa. Wiele jeszcze przed nami ale zmiany już się dzieją.

Dziś zaczyna się Fala Orła – dziś jest idealny czas by zacząć jakieś duże projekty, fajnie, bo całkiem spontanicznie przyszedł mi ten tekst i to że w ogóle zajrzałem na tę stronę :). Nie chcę absolutnie jej tracić bo są tu bardzo ważne informacje, zapisy z dawnych czasów i myślę, że coś trzeba będzie z tej strony zrobić aby znów nabrała kolorów i wibrowała dobrą energią 🙂 Tego nam wszystkim trzeba.

 

Wszystkiego Świadomego! 🙂

Krzysztof

Komentarz Facebook
Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Reply