lis 02 2009

Jest dobrze :)

Category: Przede wszystkimBen @ 16:33

Moje rozumienie Chrześcijaństwa znów osiągnęło głębszy poziom. Jestem niezwykle wdzięczny temu jak się to wszystko toczy. Od pewnego czasu mam przyjemność rozmawiać z Chrześcijanami, którzy są niezwykle zaangażowani w swej wierze. To piękne, bo każdy z nich płonie w swej świadomość, w swej religijności. Jestem oczarowany tym jak to się odbywa. Znów z boku dostałem kilka innych informacji o religiach, o tym jak sakramenty zamykają czakramy, jak obce agregory przejmują nasze energie ale to nic… 🙂 to i tak jest wszystko jak należy.

Siedzę teraz nad dużym tekstem o Chrześcijańskim serwic paku. Ten wątek chciałem napisać, bo właśnie wysłuchałem bardzo postępowego kazania i ksiądz mówił na prawdę do rzeczy. Wyłapałem całe mnóstwo przekazów dla siebie i też jak to ja odsiałem też co nieco z tego obcych programów w każdym razie jestem poruszony i zachęcony by znów pisać i działać w tym temacie. Cierpliwie i do przodu.

Głowa do góry, odsiecz w drodze! 😉

Komentarz Facebook
Dziel się dobrym
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

No Responses to “Jest dobrze :)”

 1. Aisha says:

  ..mam nadzieję na coraz więcej światła wokół, na to, że wszyscy będziemy ewoluować.. a nie tylko wybrani.. że wszystkich idących drogami miłości, poszukujących dobra spotka nagroda przebywania w Niebie, które od nas samych zależy.. jeśli na prawdę wierzymy, kochamy.. zastanawia mnie tylko moja własna niedoskonałość… ale to szczegół 🙂
  “JAKI BĘDZIE PO NAS ŚLAD
  co zostanie, a co zginie,
  tysiąc zysków, milion strat,
  biały ekran w pustym kinie,
  beczą śmiechu jest ten świat
  szczyptą życia pod chmurami,
  co rok prorok, więdnie bez
  a my ciągle dorastamy…
  Trzeci dzwonek i kurtyna..
  trzeba żyć, musisz żyć!
  znów komedia się zaczyna
  jesteś aktor, jesteś widz..”

  a mi tak marzy się, żeby między nami nie teorie spiskowe, nie strach i niedowierzanie, ale normalna, zwyczajna, serdeczna więź! nic więcej i nic mniej!!

Leave a Reply