gru 05 2008

Do Chrześcijanina

Ben @ 16:52

Nie myśl, że ta strona powstała po to by Cie atakować. Nie myśl, że chcę Ci coś zabrać czy zburzyć. Nie mam zamiaru niczego niszczyć, to znaczy… niczego co jest dobre. Moją jedyną intencją która stoi za tym pisaniem jest odnalezienie Prawdy. Nie chcę Cię atakować, nie chcę Ci ubliżać ani potępiać czy ośmieszać. Jedyne czego szukam to prawdy. Prawdy o której Jezus Chrystus mówił, że wyzwala. Teraz nadszedł jej czas dlatego tyle się mówi.

Wszędzie, coraz głośniej podnoszą się głosy mówiące o Niej. Mówiące, że coś tu jest nie tak, że nie może być prawdą coś co sprawia, że wciąż się człowiek boi i żyje w ubóstwie. Że nie może być prawdą stan, gdy jesteśmy tak dalece oddzieleni od Boga Ojca To wszystko skłania do stawiana pytań i szukania odpowiedzi.

Ta strona jest właśnie próbą znalezienia odpowiedzi. Jest próbą odkrycia Prawdy i przekazania Jej jak najwiekszej ilość ludzi – Jej prawdziwych Wykonawców.

Wiedz, że jestem pełen szacunku dla Ciebie, dla Twojej Drogi i Twojej wiary. Wierzę, że masz solidne podstawy, by wierzyć w to wszystko, by ufać i by iść tą Drogą i jeżeli tylko to wszystko co Ci daje Twoja wiara sprawia, że rośniesz, że masz skrzydła, że żyjesz w sposób pełny i szczęśliwy to gratuluję i nic nie zmieniaj. Przekazuj swą wspaniałą postawę życiowa dalej. Ale jeśli miotasz się wciąż w niepewności, jeżeli ciągle spotykasz się z niezrozumieniem, agresją, pogardą, jeżeli wciąż Cię prześladuje pech i przysłowiowa bieda to zechciej zmian i zechciej upomnieć się o swoje prawdziwe życie, bo prawdziwe życie jest pełne i szczęśliwe. Jest wielką radością każdego oddechu, każdej chwili, każdego dnia. Jest świadomym życiem tu i teraz a nie gdzieś tam… żyjesz tu i tu Cię Bóg powołał do tego byś był pełnym sobą a aby się to stało MUSISZ poznać prawdę.  Prawda jest taka, że żyjesz i jesteś wspaniałą istotą duchową, stworzoną na obraz i podobieństwo Nieśmiertelnego Boga…. Jesteś Jego częścią, jesteś …. nie daj sobie wmówić żeś grzesznik bo Twoje myśli kształtują Twój świat i takie nieprawdziwe przekonanie będzie dla Ciebie go generować. Prawd jest wiele do przekazania i Chrześcijaństwo ma spore zaległości w wiedzy o życiu. Dlatego nie obrażaj się na te wiedze, ona Ci tylko może pomóc.

Dlatego ta strona. Nie atakuje i nie będę przez nią nic złego robił… po prostu szukam Prawdy. I mam prośbę do Ciebie… nie wierz w nic tylko dlatego, że ktoś tak wierzy… jeszcze ktoś o kim nie wiesz wiele… nie żyj z rozpędu… nie ufaj wszystkiemu z założenia czy dlatego, że tak wszyscy robią… stawiaj pytania i odpowiadaj sobei na nie nie.. tego chce od Ciebie Życie. Tego chce od Ciebie Twój Stwórca…  Odkryjesz… Piękno.

Komentarz Facebook
Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Reply