lis 09 2008

Credo

Ben @ 13:47

Nieść Światło Prawdy tam gdzie mroki niewiedzy świadomie lub nieświadomie Ją wyparły tworząc wielkie mury odgradzające nas od Boga, od naszego Prawdziwego Ja, od naszego Życia.

Opowiadać o tym co i po co wydarzyło się 2000 lat temu. Jaki był prawdziwy sens pielgrzymki Jezusa Chrystusa. Opowiadać o Jego Prawdziwej Drodze.

Myślimy, że jesteśmy PRAWDZIWYMI Jego naśladowcami i będziemy opowiadać o tym i ukazywać jedyną słuszność (według nas) takiego podejścia do życia. Jeśli zechcesz, jeśli stwierdzisz, że jest tu coś Twojego, coś o czym gdzieś tam głęboko myślałeś, ale nie śmiałeś głośno o tym powiedzieć, to niech ta strona i wiedza stanie się i Twoim podejściem, aby dało Ci siłę, radość i świadomość tego Kim naprawdę Jesteś.

W sposób jak najdelikatniejszy będziemy prostować, to co zostało skrzywione w naukach Jezusa Chrystusa i Jego wczesnych naśladowców.

Jesteśmy pełni szacunku i uznania dla wszystkich religii, filozofii i innych wyznań i ruchów. Szanujemy wolną wolę każdego człowieka. Droga, którą obraliśmy wymaga jednak wypowiadania prawd, które mogą się wydać sprzeczne z powszechnie panującymi kanonami i systemami wiary. Nie jest naszym celem wywołanie burd, niesmaków czy innych tego typu rzeczy. Jedynie co chcemy osiągnąć, to przywrócenie prawdziwego, czystego wydźwięku temu co zrobił dla nas Mistrz Jezus Chrystus.

Nasza inicjatywa to tylko teorie i tezy. Nie podpieramy się żadną księgą, aby nie dawać nikomu podstaw do ataków i prób podważania, wykpiwania, czy wyśmiewania. Jednak korzystamy z wielu świętych ksiąg, które przewinęły się w dziejach Ziemi. Uważamy, że w każdej z nich jest klucz do Nieba. Nasze teksty są dane Tobie do osobistego rozważenia i tylko Ty decydujesz co z nimi zrobisz. Z naszej strony otrzymujesz tylko i wyłącznie wiedzę i czystą intencję aby Ci ona pomogła otworzyć oczy i się obudzić.

Strona ta jest zwiastunem i przygotowaniem do nadchodzącej nowej epoki. Jest próbą posprzątania tego co było. Jest naszą wersją spojrzenia na świat. Kochamy świat, kochamy ludzi, kochamy całe stworzenie, którego jesteśmy nieodłączną częścią. Nasza inicjatywa, to tylko i wyłącznie próba ułatwienia innym lepszego i głębszego zrozumienia siebie samego i tym samym, całego świata.

Niech Duch Święty nas w tym prowadzi. Niech Światło Mistrza Jezusa Chrystusa chroni i inspiruje do tej pracy. Wierzymy głęboko, że robimy to w Jego Imieniu, pod Jego inspiracją – choć absolutnie nie uzurpujemy sobie prawa na wyłączność! Prawdy jest tyle do przekazania, że trafia ona na Ziemię i do ludzkich serc na wiele sposobów – ten jest jednym z nich. Niech oczyści się to co On dla nas zrobił. Niech się stanie światłość.

Będziemy też wspierać każdą inicjatywę, która podobnie jak my, woła o prawdziwym posłannictwie Biblii, o tym co naprawdę zrobił Jezus Chrystus. Każda inicjatywa, każde stowarzyszenie, fundacja, która jest wolna od dogmatów, uprzedzeń i pełna jest miłości, tolerancji i pokoju,  która przygotowuje do nadchodzącej nowej epoki jest mile widziana. Tworzymy sieć Światła.

Komentarz Facebook
Dziel się dobrym
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Reply